Radny Województwa

Okręg wyborczypowiat tatrzański


powiat wadowicki


powiat myślenicki


powiat nowotarski


powiat suski

postheadericon MAREK WIERZBA – MOTOCYKLE, TO TAKŻE JEGO PASJA

Człowiek z pasją, tak w skrócie można powiedzieć o koledze, przyjacielu i miłośniku jazdy motocyklem, jakim jest Marek Wierzba. Życzliwość, uśmiech, uznanie, szacunek wśród motocyklistów i nie tylko, to cechy, które trzeba mieć w sobie, a także  i samemu wypracować, zwłaszcza wśród takiej grupy jakim są miłośnicy i pasjonaci motocykli i jazdy na motocyklach.

Tego nie da się kupić, to trzeba zdobywać przez wiele lat, poprzez swoją pracę, pomoc, wiedzę, doświadczenie, promocję, wspólne spotkania, wyjazdy, zloty, integrację oraz rozmowy w gronie miłośników nie tylko jednośladów. 

Właśnie to wszystko dopiero daje szeroki pogląd na różne sprawy z życia społecznego mieszkańców nie tylko regionu naszego województwa małopolskiego, ale całego naszego kraju.

 Marek Wierzba, to nie tylko członek Grupy Motocyklowej „ORAWA”, która jest zrzeszona w Polskim Ruchu Motocyklowym, ale był także uczestnikiem „Rajdu Katyńskiego”, zorganizowanych wspólnych wyjazdów do Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes, w Medjugorie i wielu innych miejsc, w których brał czynny udział

i współodpowiedzialność za swoich towarzyszy motocyklistów. To osoba, na którą można liczyć w każdej sytuacji.

Promowanie Podhala, Spisza, Orawy, a przede wszystkim Małopolski, to cel i recepta na życie, o którym nigdy nie zapomina w rozmowach zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

Dlatego też, my motocykliści uznajemy, że Marek Wierzba jest odpowiednim Kandydatem do Sejmiku Województwa Małopolskiego i warto na niego oddać głos.

Zarząd i Członkowie
GM „ORAWA”

Comments are closed.

W trosce o pacjenta
Podhalańskie warsztaty
Po raz trzeci do sejmiku
Ooddział psychiatryczny.
Nowoczesny oddział kardiologiczny
Zdjęcia z galerii – PRACA
Zdjęcia z galerii – PASJA
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com