Radny Województwa

Okręg wyborczypowiat tatrzański


powiat wadowicki


powiat myślenicki


powiat nowotarski


powiat suski

postheadericon REKOMENDACJE

faber

 

 

Znam Marka od blisko 20 lat. W działalności samorządowej zawsze był uparty i konsekwentny.  Ma duże poczucie odpowiedzialności  za sprawy którymi się zajmuje.  Jest wiarygodny i skuteczny.  Udowodnił, że można dobrze zarządzać publiczną służbą zdrowia. Dobrze reprezentuje Podhale i dobrze zabiega o nasze sprawy w Sejmiku. Popieram jego kandydaturę.

 Krzysztof Faber                  

Starosta Powiatu Nowotarskiego 

4628937-zbigniew-ziobro-900-667

Mam wielki szacunek dla pana dyrektora Marka Wierzby.  To uczciwy i rzetelny człowiek. Polecam Jego osobę jako kandydata do Sejmiku Województwa Małopolskiego.

   Zbigniew Ziobro                                                             

gowin

 

 

 

 

 

 

 

Moja obecność tutaj jest związana z poparciem, którego osobiście chciałbym udzielić panu Markowi Wierzbie. Uważam, że jest znakomitym radnym wojewódzkim i jest też człowiekiem, który dowiódł, że umie zarządzać instytucjami, które znajdują się w bardzo ciężkim położeniu. Sposób, w jaki wyprowadził na prostą szpital nowotarski jest wzorcem do naśladowania w całym kraju. Chciałem gorąco zaapelować do mieszkańców powiatu nowotarskiego i całego Podhala o udzielenie poparcia panu Markowi Wierzbie”

Jarosław Gowin

„Polska Razem”

Exif_JPEG_422

 

 

 

 

Sprawny samorządowiec a obecnie skuteczny jako dyrektor szpital .  Ma duże poczucie realizmu i trafną ocenę rzeczywistości.  Uważam, że jest bardzo dobrym kandydatem do Sejmiku Małopolskiego.

Edward Siarka

Poseł na Sejm RP

Leave a Reply

W trosce o pacjenta
Podhalańskie warsztaty
Po raz trzeci do sejmiku
Ooddział psychiatryczny.
Nowoczesny oddział kardiologiczny
Zdjęcia z galerii – PRACA
Zdjęcia z galerii – PASJA
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com