Radny Województwa

Okręg wyborczypowiat tatrzański


powiat wadowicki


powiat myślenicki


powiat nowotarski


powiat suski

postheadericon O MNIE

Urodziłem się 18 marca 1964  roku w Jordanowie. Całe dzieciństwo oraz lata szkoły podstawowej spędziłem w Spytkowicach. W 1979 roku rozpocząłem naukę w Liceum Ogólnokształcącym im. Bohaterów Westerplatte  w Jabłonce. W latach 1990-92 uczestniczyłem w dwuletnim programie szkoleniowym ECESP organizowanym przez Uniwersytet Georgetown w USA gdzie studiowałem zarządzanie przedsiębiorstwem.  W latach późniejszych kontynuowałem naukę w WSL w Częstochowie na kierunku Stosunki Europejskie a później studia podyplomowe w Akademii Ekonomicznej w Krakowie w zakresie audytu wewnętrznego jednostek finansów publicznych.

tn_IMG_0102

Żona Barbara

tn_IMG_0048

Córka Anna.

Żona Barbara nauczycielka nauczania początkowego w Szkole Podstawowej w Rabce- Zdroju, córka Anna studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Zaangażowany w działalność samorządową nieprzerwanie od dwudziestu lat. W 1994 roku został radnym gminy Raba Wyżna i następnie wójtem. Stanowisko to pełnił do 1998 roku, wtedy to ówczesna gmina podzieliła się i powstał nowy samorząd w Spytkowicach.
Tam najpierw pełnił funkcję tymczasowego zarządcy, a potem w wyborach powszechnych został wójtem gminy Spytkowice i funkcję tę pełnił do 2002 roku.
W latach 2003-2006 kieruje spółką komunalną w Rabce – Zakładem Wodociągów i Kanalizacji. Od listopada 2006 roku aż do połowy 2010 roku sekretarz Powiatu Nowotarskiego.

W lipcu 2010, podjął się funkcji Dyrektora Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Nowym Targu, który w tamtym czasie znajdował się w trudnej sytuacji finansowej. Funkcję tę pełni do chwili obecnej.

Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego ostatniej kadencji gdzie pełnił m.in. funkcję Wiceprzewodniczącego Komisji Zdrowia, oraz pracował w komisjach; Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego oraz Komisji ds. Współpracy z Polakami i Polonią za granicą.

Pochodzę z pięknej, bogatej w tradycję miejscowości Spytkowice, położonej w dolinie rzeki Skawy. Spytkowice to moja rodzinna wieś, to miejsce urodzenia i życia moich Rodziców i Ich Przodków. W Spytkowicach mieszkałem do 1993 roku. Potem, po założeniu rodziny przeprowadziłem się do Skawy – rodzinnej miejscowości mojej żony. W Skawie – swojej rodzinnej miejscowości jest członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Rady Parafialnej.

tn_DSC01891

Z rodziną na urlopie.

Prywatnie pasjonat podróży, motocykli i turystyki motocyklowej, jest m.in. członkiem Stowarzyszenia Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński, GM „Orawa” oraz Moto Guzzi Club Polska. Wolny czas chętnie też spędza na pieszych wędrówkach z rodziną po Gorcach, Tatrach i Bieszczadach.

W trosce o pacjenta
Podhalańskie warsztaty
Po raz trzeci do sejmiku
Ooddział psychiatryczny.
Nowoczesny oddział kardiologiczny
Zdjęcia z galerii – PRACA
Zdjęcia z galerii – PASJA
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com